Parking P1 bezoekers:
Meirseweg 54, 4881 MJ Zundert (NL)

Internationale vakbeurs voor de boomkwekerij

Nieuws

Deelnemers Voorjaarsbeurs


Deze bedrijven nemen deel aan de eerste Voorjaarsbeurs van GGP: 

 

Bedrijfsnaam    
Kwekerij Timmers Prinsenbeek www.kwekerijtimmers.nl
SAP-Holland Zundert www.sapholland.nl
MABO Boomkwekerijen Randwijk www.mabo.nl
Boomkwekerij Verpaalen - Herijgers Zundert www.boomkwekerij-verpaalen.nl
ABCoop Haaren www.abcoop.nl
GreenTrading Zundert Zundert www.greentradingzundert.nl
Herplant BVBA Beerse (B) www.herplant.be
Roelands Boomkwekerijen BV Zundert www.roelandskwekerij.nl
Lodders Boomkwekerijen Wernhout www.lodders.nl
Boomkwekerij Gerrit Luiten Middelburg www.oldfruittrees.com
Boomkwekerij De Raamberg Zundert www.boomkwekerijderaamberg.nl
Boomkwekerij Dams Zundert www.boomkwekerijdams.nl
VARB, Stichting Beurshal Hazerswoude www.varb.nl
     
Onder de collectieven vallen:    
Boomkwekerij Johan van der Mee Haaren www.johanvandermee.nl
Kwekerij Aad Vermeer Haaren www.aadvermeer.nl
Boomkwekerij De Spankert Boxtel www.despankert.nl
Boomkwekerij De Beerze Oirschot www.boomkwekerij-de-beerze.nl
Plantenkwekerij Joost Sterke BV Haaren www.jooststerke.nl
Lodders Boomkwekerijen Wernhout www.lodders.nl
Tricolor Plant Haaren www.tricolorplant.nl
Boomkwekerij gebr. Van Overbeek vof Haaren www.boomkwekerijvanoverbeek.nl
Van der Peijl Tuinplanten Zundert www.peijl.nl
Containerteelt Elst - Bevers Achtmaal www.elst-bevers.nl
Floribras Zundert www.floribras.nl
Boomkwekerij P. Braspenning Zundert www.boomkwekerijbraspenning.nl
About Plants Zundert Wernhout www.aboutplants.nl
Boomkwekerij Louis van den Broek Zundert www.boomkwekerij-louis-vd-broek.nl
J. Bevers en Zn BV Wernhout www.jbevers.nl
Coöperatieve Vereniging Treeport Zundert www.treeport.eu

  

Praktische informatie

Datum : 17 en 18 januari 2018

Tijdstip : 9:00 tot 17:00 uur

Locatie : CLTV-terrein, Molenstraat 155 te Zundert

Contact : voor meer informatie kunt u contact opnemen met info@grootgroenplus.nl

 

Hieronder ziet u de logo's en data van de beurzen waarmee verbinding is gezocht. Als u op een logo klikt, wordt u doorgeleid naar de websites. Hier vindt u meer informatie over de betreffende beurzen.

  

 
 17 en 18 januari 2018  17 en 18 januari 2018   17 en 18 januari 2018   21 en 22 januari 2018 


Schermafbeelding 2018-01-08 om 09.11.28.png
Download onze app